Sposób na niejadka - warsztaty kulinarne

Niejeden rodzic ma w domu niejadka. Są też takie dzieci, które uwielbiają chrupiące chipsy czy czekoladowe batoniki. A rodzicom trudno je namówić do zjedzenia warzyw czy choćby zwykłego obiadu. Jest na to sposób!

Gdy Twoje dziecko nie chce jeść, martwisz się, zastanawiasz jak zmienić tę sytuację, masz wrażenie, że już żadne metody nie działają, zapraszamy do udziału w naszych warsztatach kulinarnych! Przygotujemy kolorowe, smaczne i zdrowe posiłki! Zastanowimy się jak podać posiłek, aby skutecznie zachęcić Małego Kucharza do spróbowania? Zajęcia zachęcają do zdrowego jedzenia, pobudzają kuchenną wyobraźnię, uczą samodzielności - warto sprawdzić tę propozycję!

Warsztaty skierowane są do dzieci i ich rodziców. Udział jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona! Obowiązują wcześniejsze zapisy! Zapisy do 08.03.2018!

Nasze warsztaty poprowadzi psychodietetyk Małgorzata Talaga-Duma, zajmująca się psychologią jedzenia dzieci.

„Przygotowując wspólnie z dziećmi posiłki, wielokrotnie obserwuje jak u dzieci, które odmawiały skosztowania posiłków na pierwszych zajęciach, z każdym kolejnym spotkaniem obawa, lęk przegrywa z dziecięca ciekawością i chęcią poznania tego co robią inne dzieci. Wspólne gotowanie, pomoc przy przygotowaniu posiłków, obserwowanie rówieśników, w dużym stopniu zmienia postawę dzieci wobec jedzenia. Zarówno dla mnie jak i rodziców są to niezapomniane chwile. Tylko rodzic dziecka, które nie chce jeść, wie ile emocji wiąże się z posiłkami”

Zapraszam i polecam serdecznie!
Małgorzata Talaga-Duma

Termin: 
10.03.2018 (sobota), 11.00 do 13.00
Tagi: