Miesiąc Rodziny - zajęcia sportowe z kartą fitWRO! Część IV

W trakcie Miesiąca Rodziny zapraszamy wrocławskie rodziny do udziału w zajęciach sportowych. Centra i kluby sportowe zaangażowane w tworzenie karty fitWRO przekazały specjalną pulę wolnych miejsc na wybrane zajęcia. Dzięki temu za darmo można będzie wybrać się na rodzinne rozgrywki squasha, spotkać się z fizjoterapeutą, skorzystać z siłowni oraz bogatej oferty zajęć fitness. Na zajęcia obowiązują zapisy na stronie: miesiacrodziny.pl

Zajęcia odbywają się w okresie od 24 maja do 21 czerwca 2015 r., jednak w tym artykule zaprezentujemy bezpłatną ofertę na trzeci tydzień CZERWCA.

PONIEDZIAŁEK 15.06.2015

1. Zdrowe plecy, w godzinach 17:10 - 18:00

FitWRO zaprasza na profilaktyczne ćwiczenia wzmacniające kręgosłup, utrzymujące go w dobrej kondycji. Zajęcia odbywają się przy spokojnej muzyce, w wolnym tempie, żeby każdy ruch był świadomy. Celem zajęć jest silny kręgosłup, redukcja wad postawy i życie bez bólu.

2. PUMP - BURN&SHAPE, w godzinach 18:00 - 18:55

FitWRO zaprasza na intensywny trening, który pomoże wymodelować nogi, biodra, pośladki, ramiona oraz brzuch. Zajęcia pozwolą poprawić przemianę materii i spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Podczas ćwiczeń wykorzystywane są sztangi, stepy i hantle.

Miejsce: Bodyfit Fitness & Wellnes, ul. Pretficza 37

Limit: 10 miejsc - 5 par

Dla kogo: małżeństwa i pary

WTOREK 16.06.2015

1. SHAPE LIGHT, w godzinach 9:00 - 9:55

FitWRO zaprasza seniorów na treningi o łagodnym charakterze z elementami ćwiczeń przeciwko osteoporozie. Ćwiczenia wykorzystują obciążenia, nastawione są na wzmacnianie kości, których gęstość z wiekiem maleje, przez co stają się podatne na złamania i urazy. Efektem jest zwiększenie sprawności aparatu ruchowego i równowagi, przyspieszenie przemiany materii, wzmocnienie miednicy, poprawa stabilności stawów kolanowych, wzmocnienie kręgosłupa i stawów barkowych oraz ogólne wzmocnienie mięśni i stawów.

Miejsce: Bodyfit Fitness & Wellness, ul. Pretficza 37

Limit: 15 miejsc

2. Aktywne 9 miesięcy, w godzinach 17:00 - 17:50

FitWRO zaprasza przyszłe mamy – aktywne i te, które dopiero chcą rozpocząć ćwiczenia, na zajęcia z elementami takich form jak pilates, mental body, body ball oraz joga. Zajęcia kończą się ćwiczeniami oddechowymi i relaksem. Proponowany trening jest bezpieczny, dostosowany został do każdego trymestru ciąży.

Miejsce: Centrum Squasha Redeco, ul. Strzegomska 210-212

Limit: 20 miejsc

Dla kogo? kobiety w ciąży

ŚRODA 17.06.2015

1. Spalanie tłuszczu, w godzinach 19:10 - 20:00

FitWRO zaprasza wszystkie Panie chcące spalić tkankę tłuszczową na zajęcia, które pozwolą wzmocnić i wyrzeźbić całą sylwetkę, a także poprawić kondycję i koordynację ruchową. Zajęcia mają charakter aerobowy, podczas ćwiczeń tętno utrzymywane jest na poziomie 65-75 % maksymalnych możliwości organizmu. W trakcie ćwiczeń wzmocnieniu ulegają mięśnie, układ oddechowy oraz układ krążenia.

CZWARTEK 18.06.2015

1. SHAPE LIGHT, w godzinach 9:00 - 9:55

Miejsce: Bodyfit Fitness & Wellness, ul. Pretficza 37

Limit: 15 miejsc

2. Grota solna, w godzinach 19:00 - 20:00

FitWRO zaprasza wszystkie rodziny z dziećmi na seans w grocie solnej, gdzie panuje dobroczynny dla organizmu mikroklimat, charakterystyczny dla wybrzeża morskiego. Pobyt w grocie solnej pobudza oczyszczanie dróg oddechowych oraz sprzyja leczeniu alergii i chorób skórnych. Ponadto przyjemna temperatura, kojące, przyciemnione światła, wygodne leżaki oraz odpowiednio dobrana muzyka relaksacyjna pozwolą odprężyć się i zapomnieć o stresie dnia codziennego.

Miejsce: Wrocław Squash Club, ul. Jana Długosza 71

Dla kogo: rodzice z dziećmi

PIĄTEK 19.06.2015

1. Badminton dla seniorów, w godzinach 11:00 - 12:00

FitWRO zaprasza seniorów do gry w badmintona pod okiem trenera. Badminton jest prostym sportem, poprawiającym wydolność organizmu oraz dobrze kształtującym dolne partie ciała. Stanowi również popularną rozrywkę podczas wypoczynku na świeżym powietrzu.

Miejsce: Centrum Sportowe Hasta la Vista, ul. Góralska

Limit: 8 miejsc

2. Badminton dla seniorów, w godzinach 12:00 - 13:00

Miejsce: Centrum Sportowe Hasta la Vista, ul. Góralska 5

Limit: 8 miejsc

3. Jędrne pośladki płaski brzuch, w godzinach 17:10 - 18:00

FitWRO zaprasza wszystkie Panie na zajęcia, które pomogą wymodelować sylwetkę. Regularne uczestnictwo w zajęciach przyczynia się do ujędrnienia ud, pośladków, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej w okolicach dolnej części brzucha oraz talii.

SOBOTA 20.06.2015

1. Aktywne 9 miesięcy, w godzinach 12:00 – 12:50

Miejsce: Centrum Squasha Redeco, ul. Strzegomska 210-212

Limit: 20 miejsc