Bezpłatne badania dla przyszłych mam

mat. organizatora

W sobotę 7 maja Magnolia Park razem z Fundacją Szczęśliwe Macierzyństwo zaprasza przyszłych rodziców na darmowe konsultacje medyczne. Od godz. 11.00 przeprowadzane będą bezpłatne badania USG i USG 4D, które umożliwiają ocenę stanu zdrowia dziecka. Badania USG 4D dodatkowo umożliwiają zobaczenie trójwymiarowego obrazu brzucha matki. Nowatorska technologia pokazuje ruchy wykonywane przez dziecko, a nawet jego mimikę. 

Na potrzeby badań organizator przygotuje specjalne gabinety. Będą wyposażane w leżanki, aparaty USG i niezbędne wyposażenie. Z chwilą rozpoczęcia akcji będzie obowiązywała kolejność zgłoszeń. Przy dużym zainteresowaniu organizator przygotuje listę i każda matka będzie mogła zapisać się na konkretną godzinę. 

W przygotowanych punktach eksperci będą udzielać porad, między innymi w zakresie: przygotowania do porodu, karmienia piersią, pielęgnacji niemowląt i dzieci, a także właściwej diety dla ciężarnej i kobiety karmiącej. Uczestnicy dowiedzą się między innymi jak powrócić do formy po porodzie, jak bezpiecznie kąpać dziecko oraz w jaki sposób układać dziecko w chuście.

Aktywne mamy zapraszamy również do udziału w organizowanych konkursach. Nagrodą główną będzie fotelik samochodowy. Dodatkowo wszystkim zainteresowanym paniom wizażystki wykonają profesjonalny makijaż.

Akcja „Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama 2016” odbędzie się 7 maja w Magnolia Park we Wrocławiu w godzinach 11.00–16:30.

Wstęp wolny.


Tekst: Źródło: MAGNOLIA PARK

Termin: 
07.05.2016 (sobota), 11.00 do 16.30
Tagi: