Nie przestajemy dbać o letnią formę

W niedzielę 31 lipca odbędzie się kolejny trening na Pergoli. Tradycyjnie zaczynamy o godz. 14.00. Zajęcia poprowadzi Małgorzata Żukowska.
 
Zajęcia rozpoczną się treningiem Total Body Workout. Są to intensywne i skuteczne ćwiczenia, oparte na podstawowych ruchach. Zajęcia mają na celu wzmacnianie, kształtowanie i rzeźbienie wszystkich partii mięśniowych naszego ciała. Trening odpowiedni dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.
 
Następnie  zaplanowany jest Stretching, czyli system ćwiczeń rozciągających mięśnie, a przy tym w bardzo prosty sposób przyczynia się do poprawy ogólnej sprawności ruchowej. To działanie mające na celu zwiększenie elastyczności układu ruchowego ciała. Stretching to niezbędne uzupełnienie każdego treningu.
 
Ćwiczenia poprowadzi Małgorzata Żukowska, która d ponad 11 lat zajmuje się treningiem fizycznym oraz poprawą zdrowia fizycznego. Specjalizuje się w mentalnych formach treningu, takich jak Zdrowy Kręgosłup, Pilates, czy Stretching, jak i treningu ogólnorozwojowym. W swojej pracy duży nacisk kładę na poprawę wyglądu i sprawności fizycznej.
 

Na treningi obowiązują zapisy. Osoby, które posiadają własną matę proszone są o jej zabranie. Pozostałe osoby będą mogły bezpłatnie wypożyczyć matę na czas trwania zajęć. 

Zapraszamy!

Termin: 
31.07.2016 (niedziela), 14.00
Tagi: