Maraton Fitness - XI Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia

Już 23 i 24 września Wyspa Słodowa zamieni się w centrum zdrowego stylu życia. Oprócz licznych bezpłatnych badań (np. analiza składu ciała, badanie znamion na skórze) oraz konsultacji specjalistów (w tym m.in. dermatologów, fizjoterapeutów, dietetyków), przewidziane są również gry i zabawy dla najmłodszych, honorowa zbiórka krwi oraz rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego.

Drugiego dnia, w niedzielę, o 15:00 rozpocznie się Maraton Fitness, który potrwa aż dwie godziny, do 17:00. O kondycję jego uczestników zadbają instruktorzy z Fitness Academy Stare Miasto. Wszystkich chętnych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego - liczba miejsc ograniczona!

Zajęcia rozpoczną się latynoskimi rytmami - Zumbą, która jest połączeniem energicznego tańca z aerobikiem. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza

atmosferę wakacyjnych imprez plażowych, przez co Zumba cieszy się rosnącą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Wszystko to składa się w bardzo dynamiczną i ekscytującą kombinację rytmów latynoskich i międzynarodowych. Spalanie kalorii, a co za tym idzie - również zbędnych kilogramów, odbywa się w rytmach doskonałej muzyki i świetnej zabawy.

Po tak energetycznej “rozgrzewce” trenerzy z Fitness Academy przygotowali prawdziwą “petardę” - absolutna nowość na całym świecie - Strong by Zumba. Jest to połącznie

wysokiej intensywności treningu interwałowego i wzmacniającego przy energetycznej muzyce, która dodatkowo motywuje do działania. Dzięki takiej kombinacji szybkie efekty są gwarantowane, a co najważniejsze - wysiłek z tym związany to czysta przyjemność, którą chciałoby się przedłużać w nieskończoność .

Ostatnimi zajęciami maratonu będzie ABT- klasyczne zajęcia fitness, gdzie podstawą jest dobrana w rytm muzyka. Trening szczególnie ukierunkowany na kształtowanie dolnych partii ciała (brzuch, pośladki, uda). Dzięki regularnym treningom możemy spodziewać się jędrnych, podniesionych pośladków, zgrabnych nóg i smukłej talii.

Maraton zostanie zakończony dziesięciominutowym stretchingiem całego ciała, który doskonale rozluźni mięsnie po maratonie i wyciszy organizm, by zapobiec kontuzjom.

Satysfakcja gwarantowana. Jeśli chcesz przekonać się na własnej skórze, jak “smakuje” uczucie ukończonego maratonu - nie zwlekaj.

Wypełnij formularz zapisowy i poczuj ten rytm!

Termin: 
24.09.2017 (niedziela), 15.00 do 17.00
Tagi: