Zdrowy wygląd

Subscribe to Zdrowy wygląd

Cała Polska ćwiczy z Ewą Chodakowską

 Pojawiła się nagle i podbiła serca tysięcy polskich kobiet, które wraz z nią postanowiły podjąć wyzwanie zmiany swojego życia na lepsze. Kobiety ją uwielbiają, na Facebooku ma prawie 400 tys. wiernych fanek, z którymi jest w ciągłym kontakcie, motywując je codziennie do podjęcia wyzwania i trwania w postanowieniu. Nikt tak jak Ewa Chodakowska nie potrafi zmotywować do naprawdę ciężkiej pracy – pracy nad sobą! Wszystkie kobiety mówią zgodnie - „to działa”, czego potwierdzeniem są liczne podziękowania i zdjęcia nadsyłane każdego dnia przez fanki zrobione przed i po metamorfozie.

Jak dobrze czuć się we własnej skórze?

W dzisiejszych czasach uroda stanowi istotny aspekt życia niemal dla każdej kobiety, jak również dla wielu mężczyzn. To, w jakim stanie są nasze włosy, skóra i paznokcie, a także nasze ciało, silnie oddziałuje nie tylko na nas samych, ale również na nasze otoczenie.

Zdrowe i lśniące włosy, zadbane i mocne paznokcie, promienna skóra każdego dnia, a do tego jędrne i umięśnione ciało - tak właśnie chcemy wyglądać na co dzień! Zobacz, jak dbać i pielęgnować swoje ciało wraz z jego przydatkami, aby czuć się świetnie we własnej skórze!

Mądre odchudzanie

Utrzymanie zgrabnej sylwetki, a przy tym dobrego zdrowia, według większości ludzi graniczy z cudem. Nadwaga lub otyłość jest często spotykanym problemem nie tylko wśród nastolatków - tak naprawdę dotyczy wszystkich. Mądre odchudzanie to klucz do sukcesu: osiągnięcia prawidłowej wagi i dobrego samopoczucia. Proces ten musi być jednak prowadzony racjonalnie.

Oczaruj spojrzeniem

Wiele poradników z zakresu komunikacji interpersonalnej udziela ważnych wskazówek jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie i czym przekonać do siebie ludzi. Jedną z nich jest nawiązanie i utrzymanie kontaktu wzrokowego. Spojrzenie może intrygować, onieśmielać, zniewalać, bądź wzbudzać zaufanie. To ostatnie jest szczególnie ważne w relacjach międzyludzkich, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej. Dlatego, skoro oczy są naszą wizytówką, to musimy o nie właściwie zadbać.<--break->