Twoja rodzina jest super? Pokaż to na zdjęciach!

Ruszyła druga edycja konkursu fotograficznego „Moja Rodzina - Lubię to! 2013” w którym można wygrać m.in. profesjonalną sesję zdjęciową. Na fotografie przedstawiające rodzinę podczas wspólnego spędzania czasu czekamy do 24 czerwca.

Nieodłącznym elementem „Miesiąca Rodziny”, który odbywa się ponownie we Wrocławiu, jest konkurs fotograficzny. Zdjęcia w pięciu kategoriach można przesyłać przez specjalnie przygotowany formularz, który znajduje się na stronie internetowej mojarodzina.wroclaw.pl. Po zamknięciu możliwości dodawania fotografii, uruchomione zostanie głosowanie internautów, którzy wybiorą tegorocznych zwycięzców.

Zdjęcia do konkursu „Moja Rodzina - Lubię to! 2013” można przesyłać w kategoriach: „Dzień z mamą”, „Dzień z tatą”, „Moje dzieci”, „Moi dziadkowie” oraz „Rodzina artystycznie”. Chcemy pokazać więzi łączące poszczególnych członków rodziny. Ogromną frajdą może być wspólne robienie, wybieranie oraz przesyłanie do nas swoich fotografii, które mogą stać się także wspaniałą rodzinną pamiątką.

Informacje o konkursie, sponsorach nagród i partnerach będą na bieżąco publikowane na stronie mojarodzina.wroclaw.pl. Zdjęcia można przesyłać do 24 czerwca do godz. 10.00. Aby wziąć udział w konkursie należy wcześniej zarejestrować się w serwisie i zaakceptować regulamin.

Organizatorem konkursu jest Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego

 Więcej: mojarodzina.wroclaw.pl

Tagi: