Cała Polska ćwiczy z Ewą Chodakowską

 Pojawiła się nagle i podbiła serca tysięcy polskich kobiet, które wraz z nią postanowiły podjąć wyzwanie zmiany swojego życia na lepsze. Kobiety ją uwielbiają, na Facebooku ma prawie 400 tys. wiernych fanek, z którymi jest w ciągłym kontakcie, motywując je codziennie do podjęcia wyzwania i trwania w postanowieniu. Nikt tak jak Ewa Chodakowska nie potrafi zmotywować do naprawdę ciężkiej pracy – pracy nad sobą! Wszystkie kobiety mówią zgodnie - „to działa”, czego potwierdzeniem są liczne podziękowania i zdjęcia nadsyłane każdego dnia przez fanki zrobione przed i po metamorfozie.

Ewa Chodakowska eksperymentując na sobie, a z czasem także na tysiącach kobiet stworzyła autorski program treningowy, którym zrewolucjonizowała kobiecy fitness. 30 dniowy trening wraz z dietą na każdy dzień możemy odnaleźć w książce, którą napisała wraz ze swoim partnerem Lefterisem Kavoukisem, pod tytułem „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską”. W książce odnajdziemy kompletny miesięczny program metamorfozy: 30 treningów po 30 minut i 30 jadłospisów na 30 dni. Ponadto w książce możemy odnaleźć motywację na każdy dzień, praktyczne wskazówki trenera i porady dietetyczne. W książce znalazło się także miejsce na własne zapiski: wyniku pomiaru obwodów, przemyśleń na temat diety, ćwiczeń, samopoczucia, swojego wyglądu i w końcu czy udało nam się wytrwać w postanowieniu każdego dnia. Czyni to każdy egzemplarz książki wyjątkowym i niepowtarzalnym, gdyż każdy tworzy w nim swoją własną historię.

Opócz książki dostępne są na DVD treningi Ewy o nazwach:Skalpel I i II, Turbo Spalanie, Killer, Szok Trening, Total Fitness, które w większości ukazały się z czasopismem „Shape”, w którym również pojawiają się artykuły o zdrowym odżywianiu i treningach, także tych prowadzonych przez Ewę Chodakowską. Na swoim kanale YouTube udostępniła bezpłatnie filmiki pokazowe krótkich ćwiczeń z których można skomponować swój własny trening.

Treningi stworzone przez Ewę Chodakowską skomponowane są tak, aby każdy mógł z nich skorzystać niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Możliwe jest dopasowanie tempa oraz intensywności ćwiczeń do własnych możliwości, a z czasem możliwe jest ich zwiększenie wraz ze wzrostem kondycji, która jest gwarantowana. Podczas każdego treningu w naszym mózgu wydzielane są endorfiny, hormony szczęścia, które czynią nasz świat piękniejszym, a nas szczęśliwszymi.:)

Ewa Chodakowska pokazuje i przekonuje, że aktywność fizyczna może być sposobem na życie, a "piękne ciało to stan umysłu".

Cały zespół programu MwF już ćwiczy..
Podejmiecie wyzwanie razem z nami?

Autor: Kamila Kotowicz

  

Tagi: