Szkoła tańca Al-Mara zaprasza do wspólnej zabawy!

Al-Mara to szkoła tańca mieszcząca się w samym sercu Wrocławia, tuż przy Rynku.  Znajdujemy się w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy o nazwie Zaułek Świdnicki. Dysponujemy klimatyzowanymi, przestronnymi i stylowymi salami.

Pracują z nami pasjonaci tańca, od lat kształcący się na warsztatach w całej Polsce jak i za granicami naszego kraju. Wyróżnia nas zaangażowanie i pasja jaką wkładamy w naszą pracę.

U nas zakosztować można tańców Bliskiego Wschodu, ale nie tylko, oferujemy również zajęcia ogólnorozwojowe. Taniec brzucha, nowoczesny taniec brzucha, bollywood, salsa solo, erotic dance, burleska, zumba to nasze nieliczne propozycje taneczne. Niedawno do naszej oferty dołączyliśmy pole dance czyli naukę tańca na rurze. Równie bogatą i atrakcyjną cenowo ofertę mamy dla par i nowożeńców. Przygotowujemy wyjątkowe i niepowtarzalne choreografie na pierwszy taniec. W atmosferze dobrej zabawy wprowadzamy naszych kursantów w fascynujący świat tańca.

Dzieci zapraszamy na zajęcia z tańca towarzyskiego oraz z hip hopu.

Słyniemy z organizowanych przez nas warsztatów weekendowych, gdzie w przystępnych cenach można spędzić czas na świetnej zabawie w Naszej Szkole...Tradycją już są Dni Kobiecości wielkie święto tańca dla kobiet, które Al-Mara organizuje kilka razy w roku. Szaleństwo taneczne trwa cały dzień, a przy okazji można zakupić wtedy ciekawą biżuterię, sukienki i kobiece dodatki na naszym kramiku.

Kilka razy do roku organizujemy pokazy taneczne, w których mogą zaprezentować się uczennice naszej szkoły. Fiesty Orientalne, czy też Noce Orientu na stałe zapisały się w tradycji działania naszej szkoły.

Pod egidą Szkoły działa prężnie mistrzowska grupa tańca orientalnego – Al.-Mara, która ma na swoim koncie tytuł Wicemistrza Świata i Europy, podwójnego Mistrza Europy Wschodniej 2012 oraz 2013 oraz podwójne Mistrzostwo Polski w latach 2012 – 2013.

W zeszłym sezonie Szkoła obchodziła swoje pięciolecie, z tej okazji zaprosiliśmy naszych widzów na przepiękny, baśniowy spektakl orientalny promujący taniec brzucha. Widowisko Belly Dance Show Zahira Moja Miłość to rewia w przepięknej oprawie taneczno – muzycznej. Ponownie spektakl zobaczyć będzie można w listopadzie tego roku. Biorą w nim udział uczennice naszej Szkoły, a także grupa tańca orientalnego Al-Mara.

Autor: Al-Mara

 

"Miasto w Formie" gorąco poleca!