Konkurs - kibicuj całą rodziną!

źródło: materiały organizatorów

Mundial w Brazylii dobiegł końca, jednak teraz możesz przenieść się na prawdziwy stadion i poczuć piłkarskie emocje na żywo. Zabierz swoje dziecko, dzieci znajomych lub rodziny i zasiądź w specjalnym Sektorze Rodzinnym! Przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodzimy 5 osób!

Do wygrania vouchery rodzinne na mecz WKS Śląsk - Ruch Chorzów w dniu 20 lipca o godzinie 18 na Stadionie Wrocław.

Voucher wystawiony na Sektor Rodzinny można wymienić na bilet tylko na Sektor Rodzinny dla osoby dorosłej(opiekuna) i maksymalnie dwójki dzieci do 13. roku życia. Wymiany można dokonać w kasach przy ul. Oporowskiej 62 lub w kasach przy ul. Królewieckiej przy Stadionie Wrocław.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać maila na adres info@miastowformie.pl, w tytule proszę wpisać Śląsk, a w treści wiadomości imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do 17 lipca do godziny 12:00, listę zwycięzców opublikujemy w komentarzu pod artykułem. Odbiór voucherów będzie możliwy tego samego dnia do godziny 16:00 w siedzibie Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego przy placu Dominikańskim 6.

W Sektorze Rodzinnym przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych, w tym malowanie twarzy i spotkanie z piłkarzami WKS Śląsk!

Regulamin naszych konkursów znajdziesz TUTAJ. Więcej informacji o Sektorze Rodzinnym znajduje się TUTAJ.

Tagi: