Bądź aktywny z Acteam!

Acteam to pierwsza firma we Wrocławiu, która profesjonalnie zajęła się szkoleniami i treningami nordic walking. Również jako pierwsi wprowadzili treningi we wrocławskich parkach. Działalność Acteam opiera się na idei Wellness, tzn. dbania o dobre samopoczucie poprzez aktywny tryb życia i odpowiednią dietę.

Nordic walking to aktywność dla każdego, bez względu na wiek i płeć. Wystarczą sportowe buty oraz kije (istnieje możliwość wypożyczenia).

Treningi prowadzone przez Acteam mają charakter ogólnorozwojowy z naciskiem na profilaktykę zdrowotną i kształtowanie sylwetki. Podczas zajęć uczestnicy udoskonalają technikę nordic walking, wykonują odpowiednie ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe z wykorzystaniem kijów. Trening zwykle rozpoczyna się rozgrzewką, a kończy ćwiczeniami rozciągająco-wyciszającymi.

Acteam organizuje cykliczne zajęcia treningowe dla początkujących i zaawansowanych, weekendowe wyjazdy turystyczno - trekkingowe, a także obozy kondycyjne. Istnieje możliwość uczestniczenia zarówno w indywidualnym, jak i grupowym treningu. Zajęcia prowadzone są we Wrocławiu od poniedziałku do soboty w parkach: Grabiszyńskim, Południowym, Szczytnickim, Zachodnim oraz w Jelczu-Laskowicach (po wcześniejszym ustaleniu). Ponadto prowadzone są konsultacje z zakresu odpowiedniego sposobu odżywiania, planowania diety, stosowania suplementów i wyboru odpowiedniego sprzętu treningowego.

Acteam honoruje karty MultiSport Plus, FitProfit, FitFlex i Multikarnet OK.

Tagi: