Konkurs „Krokomierze dla aktywnych”

26 lipca odbędzie się kolejny trening w ramach "Fitness na Pergoli". Oprócz zajęć sportowych na uczestników czekać będzie konkurs „Krokomierze dla aktywnych”.

Aby wziąć udział w konkursie należy podczas "Fitnessu na Pergoli",  o godz. 14:00 zgłosić się po odbiór krokomierza. Ilość uczestników jest ograniczona (8 osób), dlatego liczy się kolejność zgłoszeń! Konkurs zakończy się 2 sierpnia podczas kolejnego treningu przy Pergoli. Zwycięzcą zostanie osoba, która w okresie od 27 lipca do 2 sierpnia, do godz. 13.00 wykona największą liczbę kroków. Każdy uczestnik zostanie nagrodzony, a na dwie najaktywniejsze osoby czekają nagrody specjalne. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Uwaga, konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.

Do wygrania m.in.: pulsometr, karimata do ćwiczeń oraz wejściówki do naszych partnerów.

Partnerzy konkursu: Capoeira Regional Unicar Wrocław, Kwatera Główna, Centrum Sportowe Hasta la Vista, Wrocław Squash Club oraz Acteam.

Data: 26 lipca
Miejsce: Hala Stulecia
Zapisy: od godz. 14.00 przy stanowisku "Miasta w Formie" przy Pergoli (kto pierwszy ten lepszy – limit miejsc: 8 osób)

Czas trwania konkursu: 27 lipca do 2 sierpnia, godz. 13.00

Regulamin konkursu w załączniku.

26.07.2014 (sobota), 14.30 do 02.08.2014 (sobota), 15.00
PDF icon Regulamin75.86 KB