Konkurs fotograficzny “Pamiętam o wodzie!"

Już 28 lipca rusza konkurs pt. „Pamiętam o wodzie” w ramach trwającej kampanii „Kubek zimnej wody”. Zrób zdjęcie i wygraj dostawę wody mineralnej dla swojej babci lub dziadka!

Konkurs polega na uchwyceniu aparatem fotograficznym ciekawych momentów związanych z dzieleniem się wodą, chłodzeniem organizmu i innymi sposobami walki z upałami. Uczestnikom konkursu zostawiamy dowolność – liczy się kreatywność. Najważniejszym kryterium oceny jest symbol wody. Każda osoba zostanie nagrodzona. Nagrodą główną za zdobycie pierwszego miejsca jest zestaw 10 zgrzewek Staropolanki z dostawą do domu na terenie Wrocławia. W puli nagród znalazły się także: wejściówki do Aquaparku we Wrocławiu oraz inne drobne upominki. Zatem aparaty w dłoń i do dzieła!

Zdjęcia należy wysyłać w dniach od 28 lipca do 15 sierpnia 2014 r. na adres: info@miastowformie.pl. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie jedno zdjęcie, które powinno być wykonane samodzielnie i podpisane imieniem i nazwiskiem autora. Jego wielkość nie może przekroczyć 4MB, a powinno zostać zapisane w formacie JPG. W tytule wiadomości należy wpisać: „Pamiętam o wodzie!”.

Kampania informacyjna „Kubek zimnej wody”, organizowana przez Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego, ma na celu przypominanie wrocławianom o konieczności picia dużych ilości wody podczas upałów, a przy okazji zachęcenie do zainteresowania się osobami, które mogą szczególnie ciężko znosić wysokie temperatury. Kampania ma wymiar międzypokoleniowy – namawiamy młodych ludzi do pomocy dziadkom, starszym sąsiadom i wszystkim osobom potrzebującym pomocy.

Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Organizatorem konkursu jest Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.

Termin: 
28.07.2014 (poniedziałek) (Całodzienne) do 15.08.2014 (piątek) (Całodzienne)
ZałącznikWielkość
PDF icon Regulamin83.07 KB
Tagi: