Wygraj zdrowego wrapa w Yammi Wraps!

Mamy dla Was 5 voucherów na dowolnego, zdrowego wrapa w Yammi Wraps. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Jeśli chcecie wygrać voucher, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe:

Czym jest dla Was zdrowe odżywianie?

Aby wygrać voucher wystarczy wysłać wiadomość na adres info@miastowformie.pl w tytule wpisać "Konkurs", a w treści odpowiedź oraz swoje imię i nazwisko. Na Wasze maile czekamy do środy (6.08.2014r.) do godziny 12.00.  Nazwiska zwycięzców podamy w komentarzu do informacji. Szczegóły wyślemy mailowo.

Regulamin naszych konkursów znajdziesz tutaj!

Partnerem konkursu jest Yammi Wraps.

Zdrowy fast food

Yammi to sieć restauracji szybkiej obsługi, w której znajdziemy różnorodne wrapy i sałatki – od klasycznej greckiej po Caesar. Wszystkie dania przygotowywane są z myślą o osobach, które oczekują szybkiego, ale pełnowartościowego, dodającego energii posiłku. Oczekiwanie na danie w Yammi zajmuje kilka minut, a zjeść można w jednym z dwóch lokali – w Rynku lub w Pasażu Niepolda.

- Wrap to tortilla wypełniona farszem. Jego składniki to np.: świeżo grillowany kurczak, gorący ser camembert, tuńczyk lub w bardziej sycącej wersji wołowina w sosie warzywnym z ryżem. Uzupełnieniem są świeże i pieczone na ruszcie warzywa oraz lekkie sosy, które przyrządzamy sami. Przykładamy szczególną wagę do świeżości serwowanego mięsa, marynowanego według naszych autorskich receptur, a grillowanie odbywa dopiero po zamówieniu przez klienta potrawy. Wszystko na widoku – my nie mamy niczego do ukrycia! - mówi Piotr Sokolski, współwłaściciel Yammi Wraps .

Tradycyjny wrap ma od 270 do ok. 450 kalorii i dostarcza organizmowi dużo więcej błonnika, białka oraz łatwo przyswajalnych tłuszczy i węglowodanów, niż burger. W Yammi mamy do wyboru prawie 20 różnych wrapów.

Termin: 
05.08.2014 (wtorek), 12.15 do 06.08.2014 (środa), 12.00
Tagi: