Ostatni trening w ramach projektu „Fitness na Pergoli” za nami

W minioną sobotę 30 sierpnia odbył się ostatni trening w ramach projektu „Fitness na Pergoli” organizowanego przez Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego przy współpracy z Halą Stulecia. Tego dnia zajęcia poprowadził trener z klubu Classic Fitness. Po krótkiej rozgrzewce, uczestnicy złapali sztangi w ręce i zaczęli PUMPować. Po ćwiczeniach modelujących wszystkie partie mięśniowe przyszedł czas na Classic Shape. Towarzystwo  rytmicznej muzyki i energicznego trenera sprawiło, że spalanie kalorii było łatwe i przyjemne. Niestety pogoda postawiła na swoim – lunął deszcz i byliśmy zmuszeni odwołać ostatnie ćwiczenia.  W ramach rekompensaty klub Classic Fitness (pl. Dominikański 3)zaprasza do końca tego tygodnia na jedne bezpłatne zajęcia na hasło „Deszcz na Pergoli”, gdzie będziecie mogli nadrobić straty.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego partnera - klubu Classic Fitness, który wśród stałych propozycji posiada takie usługi, jak: trening personalny, zajęcia fitness, zajęcia sztuk walki, siłownia. Sale do ćwiczeń (rowerowa, mentalna, fitness) posiadają piękny panoramiczny widok na Wrocław i wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt. Klub oferuje szeroki wachlarz zajęć areobowych: ZUMBA, ABT, TBC,FB STEP, PILATES, POWER-FIT, POWER SHAPE, BODY SHAPE, FIT BALL, PUMP, CELLU STOP, PŁASKI BRZUCH, LATINO DANCE, STRETCHING. Ponadto klienci mają do dyspozycji strefę Wellness i Spa, gdzie istnieje możliwość skorzystania z sauny, solarium, masażu, przedłużenia rzęs czy profesjonalnych porad dietetyka. W klubie działa również Fitness Bar, gdzie przyrządzane są m.in. soki ze świeżych owoców i szejki proteinowe. Klub honoruje karty: OK System, Fit Profit i Multisport.

30 sierpnia rozlosowane zostały nagrody wśród aktywnych uczestników, którzy zebrali minimum 4 naklejki. Sponsorami nagród byli Partnerzy: Acteam, Multikino, Teatr Lalek, Akademia Baguazhang – Szkoła Tradycyjnego Kung Fu, RightWay oraz miasto Wrocław. Jeśli są jeszcze osoby, które nie wymieniły swoich kart na nagrody – prosimy o kontakt w tej sprawie (e-mail: info@miastowformie.pl).

Dzięki projektowi „Fitness na Pergoli” wrocławianie mieli okazję poznać wiele rodzajów treningów. Przygodę z fitnessem rozpoczęła Zumba prowadzona przez trenerów z klubu Entalpia Babiniec. Następnie uczestnicy mieli okazję spróbować treningu funkcjonalnego, pilates oraz „Mama i dziecko”, gdzie maluchy służyły swoim mamom jako obciążniki. Wspomniane zajęcia przeprowadzili instruktorzy z Fitness Latte. Ostatnie lipcowe zajęcia odbyły się w klimacie treningów mentalnych – m.in. jogi oraz port de bras – prowadzonych przez trenerów z Sofa Chillout Room. Na przełomie lipca i sierpnia przeprowadziliśmy specjalnie dla Was konkurs „Krokomierze dla aktywnych”. Zadaniem uczestników było wykonanie jak największej liczby kroków w przeciągu tygodnia. Sierpień rozpoczęliśmy w nieco tanecznym stylu. Prócz zajęć Latino Dance, trenerzy z City Sports przygotowali zajęcia Body Workout oraz Tabata & Stretch. Warunki pogodowe w połowie sierpnia niestety nie sprzyjały i musieliśmy odwołać animacje taneczne, które miała przeprowadzić Akademia Tańca Esens. Jednak chętni mogli potańczyć w innym terminie w ramach zajęć otwartych powołując się na nazwę wydarzenia. „Fitness na Pergoli” zakończył klub Classic Fitness treningiem PUMP ze sztangami  oraz Classic Shape. Wszystkim prowadzącym serdecznie dziękujemy za współpracę i organizację tak rozmaitych zajęć.

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za aktywny udział w projekcie „Fitness na Pergoli”. Cieszymy się, że odwiedziło nas tyle osób i mamy nadzieję, że aktywność fizyczna na stałe zagości w Waszym rozkładzie dnia.

„Fitness na Pergoli” był elementem cyklu weekendowych imprez „Lato na Pergoli”, dzięki którym przetrwanie lata w mieście okazało się łatwiejsze i przyjemniejsze.