Wygraj konsultację dietetyczną w Centrum Dietetycznym Nutri- Med!

16 października obchodzimy Światowy Dzień Żywności i Walki z Głodem. Celem tego wydarzenia jest pogłębianie świadomości opinii publicznej na problemy głodu i niedożywienia, które według WHO dotykają 2/3 ludności świata. Niestety równocześnie marnujemy każdego roku około 1,3 mld ton żywności! Co możemy zrobić, żeby nie marnować jedzenia? Proponujemy konkurs na najciekawsze domowe rozwiązania i przepisy na dania z resztek żywności,tak, żeby nie wylądowały one w koszu na śmieci.
Nagroda, to spotkanie z doradcą żywieniowym NUTRI - MED wraz z pomiarem nawodnienia, zawartości tkanki mięśniowej, kostnej oraz tłuszczowej w organizmie na analizatorze składu ciała BC- 420 MA oraz oceną sposobu żywienia i nauką prawidłowych nawyków żywieniowych.

Aby wygrać konsultację dietetyczną w Nurti-Med.  wystarczy wysłać przepis na adres info@miastowformie.pl w tytule wpisać "Konkurs", a w treści odpowiedź oraz swoje imię i nazwisko. Na Wasze maile czekamy do poniedziałku (13.10.2014r.) do godziny 12.00.  Nazwiska zwycięzców podamy w komentarzu do informacji. Szczegóły wyślemy mailowo.

Regulamin naszych konkursów znajdziesz tutaj!

Partnerem konkursu jest Centrum Dietetyczne Nutri- Med.

 

 

Tagi: