Wygraj nową, miesięczną kartę sportową!

Karta fitWRO powstała z inicjatywy stowarzyszonych wrocławskich klubów fitness i ośrodków sportowo-rekreacyjnych. W przeciwieństwie do kart takich jak Multisport, czy Fit Flex karty fitWRO nie musi wydać pracodawca – każdy może ją kupić online.

Mamy dla Was dwie czterowejściowe karty fitWRO. Aby wygrać jedną z nich wystarczy przesłać maila na adres:  info@miastowformie.pl , w temacie napisać fitWRO, a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Jaka jest twoja ulubiona forma fitnessu?

Na Wasze maile czekamy do poniedziałku (2 marca) do godziny 12.00.  Nazwiska zwycięzców podamy w komentarzu do informacji. Szczegóły dotyczące odebrania nagrody wyślemy mailowo.

Miesięczna, imienna karta kosztuje 149 zł. Za tę cenę użytkownik otrzymuje nielimitowany wstęp do obiektów sportowych zrzeszonych w fitWRO, oferujących m.in.: basen, fitness, siłownię, sauny, taniec i squash’a. Dostępna będzie również karta na cztery wejścia do wszystkich obiektów w miesiącu – w cenie 59 zł.

Obecnie w programie uczestniczą:

·         Active Fitness Club – ul. Grabiszyńska 281

·         Akademia Ruchu – ul. Ruska 47-48a

·         ALTRA FitnessClub – ul. Kiełczowska 77-79

·         Bodyfit Fitness & Wellness – pl. Maksa Borna 1a

·         Bodyfit Fitness & Wellness – ul. Pretficza 37

·         Centrum Sportowe Hasta la Vista – ul. Góralska 5

·         Fitness Błękitna Laguna – ul. Horbaczewskiego 4-6

·         Fitness Błękitna Laguna – ul. Słowiańska 39c

·         Jupiter Sport – ul. Żegiestowska 11

·         Lady Fitness Club – pl. Solidarności 1/3/5

·         La Rosa Negra Szkoła tańca i pracy nad ciałem – ul. Kruszwicka 26/28

·         Redeco – ul. Rogowska 52a

·         Redeco – ul. Strzegomska 210-212

·         Rodzinne Centrum Rekreacji Familyfit – ul. Wrocławska 116, Kamieniec Wrocławski

·         Szkoła Tańca No Limits – ul. Kazimierza Wielkiego 27

·         Top-Gym Fitness – ul. Świeradowska 51/57

·         Wrocławskie Centrum SPA – ul. Teatralna 10-12

·         Wrocław Squash Club – ul. Jana Długosza 71

Lista klubów będzie rozszerzana.

Kartę fitWRO można będzie kupić przez stronę www.fitwro.pl od 1 marca 2015 r. Na stronie znajdziemy również listę dostępnych w ramach karty ośrodków sportowych i dodatkowe informacje o produkcie.