Wspólnie w trosce o SERCE

źródło: informacja prasowa

 We wrześniu obchodzimy Światowy Dzień Serca, w związku z tym Centrum Medyczne Synexus organizuje kampanię „Wspólnie w trosce o SERCE” mającą na celu zwrócenie uwagi Polaków na potrzebę kontroli stanu swojego zdrowia – szczególnie w kontekście chorób kardiologicznych oraz przyczynienie się bezpośrednio do wzrostu świadomości na temat chorób sercowo-naczyniowych, w zakresie przeciwdziałania odległym skutkom tych chorób.

 W ramach kampanii będą prowadzone działania edukacyjno-społeczne w sześciu miastach w Polsce podczas licznych eventów współorganizowanych przez przychodnie Synexus. Podczas wydarzeń chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnej oferty badań przesiewowych. Osoby po zawale, udarze, zabiegach na naczyniach oraz osoby szczególnie narażone na choroby krążenia będą mogły skorzystać z bezpłatnych pakietów kontroli kardiologicznej w przychodniach Synexus w Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Uruchomiony zostanie także portal internetowy www.serceradzi.pl a pacjentom, którzy we wrześniu odwiedzą przychodnie Synexus wręczony zostanie mini-poradnik z informacjami o diecie i stylu życia, które mogą zmniejszyć ryzyko wystąpienia zdarzenia kardiologicznego.

Wizualizacje kampanii pojawią się w prasie i na nośnikach w przestrzeni miejskiej oraz w internecie.
Inicjatorem kampanii "Wspólnie w trosce o SERCE" jest Centrum Medyczne Synexus wraz z Partnerami: Centrum Inicjatyw Senioralnych, Creator, Gdynia Sport, Wrocławskie Centrum Seniora, Sdrowa Wielkopolska, Ziko Dermo. Kampania została objęta patronatem medialnym przez: Dziennik Zachodni, Głos Wielkopolski, Dziennik Bałtycki, Gazeta Wrocławska, Gazeta Wyborcza, Metro, Nasze Miasto i Radio Piekary.

Więcej na www.przychodniasynexus.pl lub pod ogólnopolskim numerem infolinii 22 203 03 00

 

 

Tagi: