Pokaż, jak wygląda Twoje zdrowie w obiektywie i wygraj stepper!

konkurs foto, nie marnuj zimy, wrocław, miasto w formie

Aktywność fizyczna i zbilansowana, wartościowa dieta to podstawowe elementy zdrowego stylu życia. Wszystkich, którzy przez cały rok starają się być "healthy&fit", zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Zdrowie w obiektywie"

Konkurs polega na pokazaniu na fotografiach, jak się ruszacie i co jecie w ciągu całego roku, aby pozostać w formie. Uczestnikom zostawiamy dowolność - liczy się kreatywność. Ważne, aby na zdjęciu pojawiły się symbole ruchu i zdrowego odżywiania.

Można przesyłać zdjęcia z minionych miesięcy 2015 r., jak i z ostatnich dni. Wystarczy wysłać zdjęcie w jednej z czterech kategorii: wiosna, lato, jesień, zima. Pokaż, że dobra forma się opłaca i że dbasz o nią przez cały rok!

Dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Zostaną nagrodzone trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii. Mamy do rozdania 12 stepperów, które pomogą Wam w utrzymaniu kondycji przez cały rok oraz 3-miesięczne karnety open do Fitness Acedemy! A także wiele innych sportowych niespodzianek.

UWAGA! Przedłużamy Konkurs! Zdjęcia można wysyłać do 15 grudnia, do godz. 24:00.

WAŻNE! Aby zdjęcie zostało zakwalifikowane do Konkursu należy wysłać podpisane Oświadczenie Uczestnika Konkursu.

Zdjęcia należy wysyłać  na adres: info@miastowformie.pl. Od 16 grudnia do 19 grudnia będzie trwało głosowanie internetowe na Facebooku „Miasta w Formie”, a zdjęcia z największą liczbą komentarzy zostaną nagrodzone. Aby zagłosować na zdjęcie, należy dodać pod nim komentarz „:)”.

Do udziału w akcji zapraszamy osoby w wieku od 13 lat. Fotografia powinna być wykonana samodzielnie i podpisana imieniem i nazwiskiem autora. Wielkość zdjęcia nie może przekroczyć 4 MB. Powinno ono zostać zapisane w formacie JPG. W tytule wiadomości należy wpisać: "nazwa konkursu - pora roku", czyli np. "Zdrowie w obiektywie - lato". Uwaga! Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Kalendarium konkursu:

Konkurs fotograficzny trwa od 18 listopada do 19 grudnia 2015 r., w tym:

a) przesyłanie prac odbywa się w okresie od 18 listopada do 15 grudnia 2015 r. do północy.
b) głosowanie przez użytkowników portalu Facebook (profil "Miasta w Formie") trwa od 16 grudnia godz. 10.00 do 19 grudnia 2015 r. do godz. 12.00;
c) rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się 19 grudnia 2015 r. o godz. 14.00;
d) odbiór nagród będzie możliwy od 21 grudnia 2015 r. do 8 stycznia 2016 r., w budynku WCRS, pl. Dominikański 6, p. 313, od pon. do pt. w godz. 8:00-16:00.

Konkurs organizowany jest przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego w ramach programu "Miasto w Formie". Złoty partner – Fitness Academy. Program finansowany przez Gminę Wrocław.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

18.11.2015 (środa) (Całodzienne) do 19.12.2015 (sobota) (Całodzienne)