Wygraj ferie w Aquaparku

mat. organizatora

Zastanawiacie się jak spędzić ferie we Wrocławiu? Wychodzimy Wam naprzeciw z Konkursem w którym można wygrać 5-dniowy turnus AquaFerii we Wrocławiu. Organizatorem Konkursu jest Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Aby wziąć udział w Konkursie wystraszy przesłać jedno zdjęcie pokazujące, jak można spędzić zimę w mieście, gdy śniegu brak!

Mimo, że dni są coraz mroźniejsze to białego puchu jak na lekarstwo. Ze śniegiem czy bez, ferie i tak nas nie ominą i już od 1 lutego wszyscy dolnośląscy uczniowie rozpoczną dwutygodniową przerwę semestralną.

Co robić w bezśnieżną zimę w mieście? Jak ciekawie spędzić czas? Jeśli masz pomysł jak w sposób wyjątkowy i z humorem pokazać to na zdjęciu, to znak że powinieneś powalczyć o wygraną w Konkursie. Do wygrania 5-dniowy turnus AquaFerii we Wrocławskim Parku Wodnym.

Zaproszenie można wykorzystać przez cały czas trwania AquaFerii w Wrocławskim Parku Wodnym, w dowolnych terminach, niezależnie od trwania turnusu AquaFerii. Zajęcia odbywają się przez od poniedziałku do piątku, w godz. od 9.00 do 17.00 w dniach 1-5.02.2016 roku oraz 8-12.02.2016 roku.

Zdjęcia konkursowe można przysyłać od 18 do 24 stycznia włącznie. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej 25.01.2016 r. przez e-mail bądź telefoniczne.

Uwaga! Regulamin oraz formularz konkursowy znajdują się tutaj.

Źródło: www.wroclaw.pl

Zachęcamy do udziału w Konkursie! Pokażcie, że zima wcale nie jest taka zła!

Termin: 
18.01.2016 (poniedziałek) (Całodzienne) do 24.01.2016 (niedziela) (Całodzienne)
Tagi: