Dzień Otwarty w Fitness Academy

Już 9 kwietnia spotykamy się w Galerii Dominikańskiej, z okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia. IV Dzień Zdrowia we Wrocławiu to inicjatywa jedyna w swoim rodzaju. Jedyny dzień w roku, który daje możliwość zatrzymania się w codziennym biegu i zatroszczenia o własne zdrowie. Aktywność fizyczna sprzyja zdrowiu, dlatego uczestników „Dnia Zdrowia” zapraszamy na dzień otwarty do Fitness Academy w Galerii Dominikańskiej. Na sali siłowni będzie w tym dniu dostępny instruktor, trener personalny oraz fizjoterapeuta. Wszystkie przestrzenie będą udostępnione dla uczestników, w tym: siłownia, strefa cardio, strefa funkcjonalna, strefa stretchingu, sauny.

Sieć klubów Fitness Academy to obecnie 11 obiektów mieszczących się we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie oraz Legnicy w największych i najbardziej popularnych Galeriach Handlowych. W Klubach Fitness Academy znajdziesz nie tylko tradycyjne z urządzeń i ćwiczeń, ale także nowości na europejskim rynku Fitness i całkowicie nowe dyscypliny! Profesjonalne, choć czasem niekonwencjonalne podejście instruktorów, pomoże osiągnąć każdy zamierzony cel! W ofercie Fitness Academy znajdziesz nie tylko klasyczne zajęcia ułatwiające spalanie zbędnych kilogramów, ale również całą gamę zajęć kształtujących sylwetkę. Podczas treningu rodzice mogą pozostawić swoją pociechę bezpłatnie w pokoju zabaw dla dzieci, gdzie wykwalifikowana opiekunka zapełni maluchom czas wspólnymi zabawami i grami. Do Fitness Academy można się zatem wybrać całą rodziną, by osiągnąć upragniony cel i przy okazji fantastycznie spędzić czas! Po treningu polecamy relaks w saunie lub kawę w Fitness barze, w gronie znajomych i przyjaciół.

Harmonogram zajęć:

godz. 11:15-12:10 -Indoor-cycling - Intro studio indoor-cycling
Trening na specjalnie przygotowanych rowerach stacjonarnych. Trening dla każdego nieleżnie od wieku, płci czy sprawności fizyczne, dzięki możliwości regulacji obciążenia według indywidualnych potrzeb.

godz. 12:15-13:10 -Atak na brzuch - sala fitness IV piętro
Zajęcie ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni brzucha. To lekcja o średniej intensywności z dużą liczbą ćwiczeń angażujących brzuch, w bezpiecznych, nie obciążających stawów pozycjach. Główny cel: kształtowanie silnego, wyrzebionego brzucha. Trening dla wszystkich.

godz. 13:00-13:55 -Boks dla początkujących- sala fitness V piętro
Trening całego ciała poprawiający kondycję oraz koordynację ruchową. Wykonując ciosy oraz uniki, pracując sporo nogami, kształtujemy mięśnie całego ciała, talię, mięśnie brzucha pośladków, ud oraz łydek. Boks pozwala spalić kalorie a przy okazji uczy podstaw samoobrony.

godz. 13:30-14:25 -Zdrowy kręgosłup - sala fitness IV piętro
Zajęcia ukierowane na profilaktykę, minimalizowanie bólu kręgosłupa. Korekcja, stabilizacja, wyrównanie napięć mięśniowych, odciążanie oraz slnie mięśnie grzbietu - to główne zalety lekcji. W lekcji bardzo często wykorzystujemy pracę z dużymi piłkami stanowiącymi idealne źródło odciążania stawów kręgosłupa. Trening dla wszystkich.

godz. 14:00-14:55 -Cross Training z naciskiem na naukę poprawnej techniki sala fitness V piętro
Uniwersalny i wszechstronny program treningowy, dzięki któremu możemy osiągnąć praktycznie każdy cel treningowy: utrata tkanki tłuszczowej, poprawa wydolności organizmu, zwiększczenie siły oraz dynamiki. Są to zajęcia dla każdego, bez względu na płeć i wiek. Zajęcia wymagają zaangażowania charakteru i siły woli. To co ważne to intensywność i różnorodność ćwiczeń. Na zajęciach wykorzystuje się opór własnego ciała, z ciężarem wolnym, a także z różnego rodzaju sprzętem (sztangi, hantle, skakanki,piłki lekarskie, itp.)

godz. 15:00-15:55  -Mega Shape - sala fitness V piętro
Intensywny trening wytrzymałościowy, który pomaga w poprawie wydolności organizmu, zwiększeniu siły, mocy i kondycji. Do wykonania ćwiczeń nie potrzebujemy żadnego sprzętu, wykorzystujemy tylko opory własnego ciała. W trakcie zajęć jednocześnie wzmacniamy wszystkie partie mięśniowe. To ekspres do wymarzonej sylwetki przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą szybko osiągnąć widoczne efekty nie boją się wyzwań! Wg najnowszych trendów spalanie tkanki tłuszczowej jest najbardziej efektywne przy tego rodzaju treningu.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne i odbywają się 9 kwietnia!

UWAGA! Na zajęcia obowiązują ZAPISY. Liczba miejsc jest ograniczona.

Miejsce:  Fitness Academy Stare Miasto, Galeria Dominikańska, pl. Dominikański 3, IV i V piętro

Zapraszamy! Zadbaj z nami o zdrowie i dobrą formę!
09.04.2016 (sobota), 11.00 do 20.00