Partnerzy wydarzenia "IV Dzień Zdrowia we Wrocławiu"

Podczas wydarzenia “IV Dzień Zdrowia we Wrocławiu” uczestnicy mogli wziąć udział w zabawie, która polegała na zbieraniu punktów za wykonanie odpowiednich aktywności. Na najaktywniejszych czekały nagrody m.in. wejściówki do wrocławskich ośrodków kultury, rekreacji i sportu.

Poniżej przedstawiamy listę Partnerów, dzięki którym mogliśmy nagrodzić uczestników Dnia Zdrowia we Wrocławiu.

Kino Helios

Kino Helios przekazało podwójne bilety do kina na dowolny seans filmowy.

Centrum Rehabilitacji Body Balance

Centrum Rehabilitacji Body Balance wzbogaciło nasze zasoby nagród dla uczestników o bony zniżkowe na zabiegi oraz masaże.

Wrocławski Teatr Lalek

Teatr Lalek zadbał o nagrody dla dzieci, przeznaczając dla nich barwne książki edukacyjne.

Acteam

Firma Acteam chcąc zadbać o dobrą formę uczestników przekazała vouchery na treningi nordic walking we wrocławskich parkach.

Teatr Polski we Wrocławiu

Teatr Polski we Wrocławiu podarował bilety na różne spektakle.

RightWay

Firma RightWay przekazała karnety na treningi nordic walking.

Aqua Park Wrocław

Dzięki Aqua Park Wrocław najaktywniejsi uczestnicy Dnia Zdrowia, mogli wygrać karnety na basen rekreacyjny.

Wrocław Squash Club

Zaproszenia na squash oraz seans w grocie solnej przekazał Wrocław Squash Club

Fitness Academy Stare Miasto

Liczne zaproszenia na treningi fitness, wejściówki do SPA oraz vouchery na badanie składu ciała dostaliśmy od Fitness Academy Stare Miasto.

Szkoła Tańca Essens

Dzięki Szkole Tańca Essens uczestnicy mieli możliwość wybrania się na zajęcia taneczne.

Lightbox

Firma Lightbox przekazała vouchery zniżkowe na zdrowe boxy.

Pracownia Zdrowia

Pracownia Zdrowia podarowała bony zniżkowe oraz wejściówki na zajęcia “Zdrowy kręgosłup”

Kampania RATUJ STOPĘ

Kampania Ratuj Stopę przekazała koszulki, koszulki i inne gadżety dla uczestników Dnia Zdrowia.

Wszystkim Partnerom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i przekazane nagrody!

09.04.2016 (sobota), 11.00 do 19.00