Największy w Polsce park trampolin powstaje we Wrocławiu

GOjump

GOjump - największa w Polsce hala z parkiem trampolin, strefą freestyle i atrakcjami sportowo-rekreacyjnymi otworzy się we Wrocławiu już 14 maja. 

Wrocław może się już śmiało chwalić, że będzie miał zdecydowanie największy w Polsce, i jeden z większych w Europie, park trampolin. Ogromna przestrzeń trampolin rekreacyjnych będzie uzupełniona o strefę akrobatyki, arenę do skoków na poduchę pneumatyczną i jedyną na Dolnym Śląsku rampę do ćwiczenia skoków na snowboardzie, nartach i rowerach. GOjump to w sumie 3500 m kw. aktywnej zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wielkie otwarcie 14 maja – spotykamy się wtedy przy ul. Jana Długosza 59-75.

"We Wrocławiu wciąż brakuje miejsc, w których można aktywnie spędzić czas lub po prostu bezpiecznie się wyszaleć. I choć powstaje ich coraz więcej, co cieszy, to my tworzymy najbardziej spektakularne miejsce rozrywki dla Wrocławia. Jest tu mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – amatorów i profesjonalistów."/Kamil Cieśluk, pomysłodawca GOjump.

Gigantyczna hala GOJump podzielona będzie na trzy podstawowe strefy: trampolin rekreacyjnych, freestyle i Akademii GOjump. Pasjonaci sportu w każdym wieku będą mieli do dyspozycji m.in.:

  • największą w Polsce strefę trampolin, w tym MegaTrampę, czyli trampolinowego giganta o powierzchni blisko 40 m kw.;
  • ogromny basen wypełniony gąbkami – z równoważnią, slackline, trickline oraz minirampami do skoków;
  • ścieżki trampolinowe i wieżę do skoków na pneumatyczną poduchę;
  • jedyną na Dolnym Śląsku rampę do ćwiczenia skoków na snowboardzie, nartach i rowerach;
  • strefy: fitness, do gry w dodge ball i kosmicznych wsadów do kosza;
  • zajęcia w ramach Akademii GOjump – treningi pod okiem specjalistów;
  • strefę rekreacyjną, w tym m.in. Bar Jump i Strefę Malucha.

W GOjump każdy znajdzie coś dla siebie

"GOjump polubią zarówno rodzice z dziećmi  - dla nich mamy strefę malucha z bezpiecznymi minitrampolinami, jak i sportowcy-amatorzy, którzy już pytają nas, kiedy otwieramy. Z myślą o nich budujemy jedyną na Dolnym Śląsku rampę do skoków na snowboardzie, nartach, rolkach, deskorolkach, rowerach."/Karolina Baworowska, manager GOjump

Kilka ciekawostek

  • GOjump pozyskał nie tylko znakomicie wyszkolonych trenerów, ale takżekilkudziesięciu ambasadorów, którzy mają nietuzinkowe  osiągnięcia  w  różnych  dziedzinach  sportu, takich jak akrobatyka, snowboard, parkour czy wake. Oni również będą prowadzili zajęcia dydaktyczne.
  • Instalacje parku GOjump dostarczone są przez certyfikowanych producentów i wykonane na zamówienie – w europejskim standardzie. – Wszystko jest precyzyjnie zamontowane i dopasowane tak, aby minimalizować ryzyko kontuzji. A to ważne szczególnie wówczas, gdy z wielu atrakcji korzystać będą dzieci – mówi Kamil Cieśluk. Trampoliny są podwójnie zabezpieczone – to wciąż rzadkość w Polsce, pod matą trampolinową jest dodatkowa siatka.
  • W GOJump do dyspozycji będzie też wiele pomieszczeń urodzinowo-eventowych o różnej powierzchni – w sam raz, aby zorganizować urodziny dla dzieci czy spotkania ze znajomymi lub integracje.
Termin: 
14.05.2016 (sobota) (Całodzienne)
Tagi: