Pierwszy trening “Fitness na Pergoli” lato 2016

Zbliża się 10 lipca czyli dzień, który rozpocznie tegoroczną letnią edycję Fitnessu na Pergoli. Wydarzenie to jest elementem cyklu weekendowych imprez „Lato na Pergoli”. Prócz treningu, na uczestników będzie czekać dietetyk, który zbada skład ciała uczestników. Ciekawie, ile zgubimy kilogramów podczas tegorocznej edycji „Fitness na Pergoli”. Z porad dietetyka będzie można skorzystać w godz. 12.00 - 14.00 oraz w przerwie i po zajęciach. Osoby zainteresowane konsultacjami z dietetykiem powinny się zapisać.

Zajęcia poprowadzi Kamila Wikiera - trener personalny. Startujemy o godz. 14.00 od zajęć “Jędrna pupa”. Są to ćwiczenia mające charakter wzmacniająco-kształtujący. Na treningu zwraca się szczególną uwagę na partie mięśniowe pośladków i ud. Ćwiczenia polepszają kondycję fizyczną, wzmacniają i wysmuklają dolne partie ciała oraz likwidują zbędną tkankę tłuszczową. Wymagania kondycyjne i sprawnościowe są niewielkie i dla każdego możliwe do spełnienia. HASŁO: “Zrób coś dla swojej pupy. Unieś pupę tam, gdzie jej miejsce – w górę”.

Druga część treningu to zajęcia, podczas których skupimy się na spalaniu tkanki tłuszczowej (cardio), wzmocnimy mięśnie brzucha i zachęcimy je do pracy oraz poświęcimy więcej uwagi na rozciąganie, które poprawi elastyczność naszych mięśni. Dzięki stretchingowi unikniemy poważnych bóli mięśniowych. Zajęcia z całą pewnością dla każdego!

Na zajęcia obowiązują zapisyOsoby, które posiadają własną matę proszone są o jej zabranie. Pozostałe osoby będą mogły bezpłatnie wypożyczyć matę na czas trwania zajęć. 

Zapraszamy! Letnia forma sama się nie zrobi :)

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku :)

Termin: 
10.07.2016 (niedziela), 12.00 do 16.00
Tagi: