Już 4 kwietnia razem zadbamy o dobrą formą i zdrowie wrocławian

 

Najzdrowsze wydarzenie we Wrocławiu – bezpłatne porady specjalistów, badania i pomiary, edukacja zdrowotna oraz atrakcje dla najmłodszych. To i jeszcze więcej już 4 kwietnia (wtorek) w Galerii Dominikańskiej.

Z okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia przez 8 godzin każdy będzie mógł skorzystać z wielu atrakcji zdrowotnych. Wydarzenie rozpocznie się o 11., w programie m.in.: pomiary ciśnienia, pomiary cukru, tkanki tłuszczowej i BMI, porady trenera personalnego, bezpłatne zajęcia fitness, przeglądy stomatologiczne, porady farmaceutyczne i inne.

WHO wskazało, że w tym roku Światowy Dzień Zdrowia poświęcony będzie w szczególności depresji. W związku z tym podczas wydarzenia, uczestnicy będą mogli zaczerpnąć informacji i porad dotyczących tej choroby.

Na pierwszych uczestników czekają szanse na nagrody, za odebranie kart na punkty oraz  skorzystanie z różnych stanowisk i zdobycie odpowiedniej ilości naklejek do zgarnięcia czekają upominki.

Dołącz do wydarzenia także na Facebooku i bądź na bieżąco!

Miejsce: Galeria Dominikańska

Organizatorem Dnia Zdrowia we Wrocławiu jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, realizator miejskiego programu „Miasto w Formie”. Program finansowany ze środków Miasta Wrocław.

Termin: 
04.04.2017 (wtorek), 11.00 do 19.00
Tagi: